.

.

.

.

سایت‌های شرکتی که توجهی به سئو به عنوان یکی از بهترین کانال‌های بازاریابی ندارند. به همین دلیل به دلیل وجود فضای دیجیتال مارکتینگ در کشور، شرکت‌های اندکی وجود دارند که باهم برای رسیدن به رتبه‌های بالا در گوگل رقابت می‌کنند. از این رو برای افزایش بازدیدکنندگان شرکتتان و خدماتتان، سئو سایت شرکتی بهترین انتخاب هستند.

.

.

.

سئو سایت شرکتی چیست؟

سئو سایت شرکتی فرآیند بهینه سازی است که به شما کمک می‌کند تا شرکت یا مجموعه خصوصی خود را به بهترین نتایج در گوگل برسانید. این فرآیند بر روی کلمات کلیدی مرتبط با محصول یا خدمات شما انجام می‌شود. فرآیند بهینه سازی بر روی کلمات کلیدی شرکت ورودی از گوگل جذب می‌کند. در نتیجه فروش خدمات و محصولات شما بیشتر می‌شود.

هدف بهینه سازی این است که کاربران مرتبط با حوزه خدمات شما را جذب کند. اینکار با استفاده از تمرکز بر روی دقیق‌ترین کلمات کلیدی شرکت است. ترافیک کل سایت ملاک نیست و رتبه کلمات کلیدی، هدف اصلی در فرآیند سئو سایت شرکتی مهم است.

چرا یاید سایت شرکتی را سئو کرد؟

سایت شرکتی مانند ویترین خدماتی است که توسط آن شرکت ارائه می‌شود. هرچه قدر بازدید این ویترین بیشتر باشد، مشتری و فروش آن شرکت نیز افزایش خواهد یافت. فرض کنید شرکتی یک سایت را با هزینه میلیونی راه‌اندازی می‌کند، اما اگر آن را بهینه سازی نکند، سایت هیچ بازدیدکننده‌ای نخواهد داشت. در نتیجه بهینه سازی وبسایت اهمیت بالایی دارد.

شما باید به صورت مداوم عملیات بهینه سازی خود را انجام دهید. شما باید به صورت مداوم کلمات کلیدی مربوط به حوزه کسب و کارتان را بدست آورده و در گوگل رتبه کسب کنید. در این صورت می‌توانید کاربران بسیاری را جذب کنید. در نتیجه مشتری و فروش بیشتری خواهید داشت.

انجام سئو سایت

.

.

.

اهمیت سئو سایت شرکتی

  • ارائه محصول و خدمات شما در نتایج گوگل بسیار مهم است.
  • می‌توانید با شرکا و همکاران خود در حوزه کاریتان، روابط ایجاد کنید.
  • به واسطه حضور در رتبه اول گوگل، می‌توانید برندینگ و اعتبار کسب کنید.
  • از طریق وبسایت می‌توانید کاربران غیر مستقیم جذب کنید.

.

دستاوردها از طریق سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی 2 دستاورد کلی دارد که عبارتند از:

  • افزایش رتبه
  • افزایش ترافیک

سفارش سئو سایت

.

.

افزایش رتبه

کلمات کلیدی که مرتبط با حوزه کسب و کار است، رتبه برتر در گوگل کسب می‌کند. در اینصورت کاربران که کلمات کلیدی شرکت را جستجو می‌کنند، وبسایت شما را خواهند دید. به همین دلیل بر روی سایت شما کلیک می‌کنند. در نتیجه به مشتری تبدیل خواهند شد. این امر تنها در صورتی امکان‌پذیر است که عملیات سئو مناسب و به درستی انجام شود.

افزایش ترافیک

هدف بهینه سازی وبسایت این است که ترافیک وب سایت شما را افزایش دهد. به‌طوری‌که، کلمات کلیدی اصلی و فرعی کسب و کار شما در نتایج گوگل راه یابند. با افزایش ترافیک سایت، کاربران بیشتری به سایت شما جذب می‌شوند و در نتیجه مشتریان بیشتری خدمات و محصولات شما را خریداری خواهند کرد.

هزینه سئو سایت شرکتی

هزینه بهینه سازی به عوامل زیر بستگی دارد:

  • تعداد و سختی کلمات کلیدی
  • وجود رقبای کسب و کار
  • وضعیت سئو سایت
  • انتظاراتی که کارفرما از نتایج سئو دارد.

وبسایت شرکت، نماد آن مجموعه است. به همین دلیل عملیات سئو از اهمیت بالایی برای سایت شرکتی برخوردار است. این امر برای شما ارزش و هویت برند به وجود می‌آورد. از این رو باید این فرآیند را به شخصی بسپارید که در این کار خبره است. برای انجام بهینه سازی سایتتان با ما تماس بگیرید.