برای اینکه بتوانید محصولتان را به طیف وسیعی از مشتریان بفروشید، طراحی سایت فروشگاهی بهترین گزینه است. این امر موجب می‌شود تا کارتان بهبود یابد. امروزه، با گسترش اینترنت دیگر کسب و کارهای سنتی جایگاهی ندارند. بنابراین برای اینکه کسب و کارتان از بین نرود و بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید، باید یک وب‌سایت داشته باشید. بدین ترتیب می‌توانید کسب و کارتان را رونق دهید.

چرا طراحی سایت فروشگاهی ضرورت دارد؟

امروزه، به تعداد افرادی که به خرید اینترنتی رجوع می‌کنند، افزایش یافته است. حتی کسانی که قصد دارند که خرید حضوری انجام دهند، پیش از رفتن به مغازه‌ها به اینترنت سر می‌زنند تا قیمت محصول مورد نظرشان را مشاهده کنند. همین امر موجب شده تا کسانی که محصولی برای فروش دارند، بخواهند که سفارش سایت فروشگاهی بدهند.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی در تهران

مزایای طراحی سایت فروشگاهی در تهران

اهمیت سایت فروشگاهی چقدر است؟

هر مشتری پیش از هر خریدی، در فضای مجازی درباره محصولی که می‌خواهد خریداری کند، تحقیق می‌کند. همین موضوع نشان می‌دهد که داشتن یک سایت فروشگاهی چقدر برای یک فروشنده اهمیت دارد. مخاطب در اینترنت به دنبال بهترین برند با کیفیت بالا و قیمت مناسب است. به همین دلیل درباره محصول تحقیق می‌کند تا با مناسب‌ترین قیمت محصول را خریداری کند.

از آن گذشته، اکثر مردم به دلیل اینکه وقت کافی برای گشتن در تمامی مغازه‌ها ندارند، ترجیح می‌دهند که خرید اینترنتی انجام دهند. بدین ترتیب در وقت آن‌ها صرفه جویی خواهد شد. از طرفی با گسترش اینترنت، تمامی کسب و کارها اینترنتی شده است. بنابراین داشتن یک سایت برای کسب و کارتان الزامی می‌باشد.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی مزایای بسیاری دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌‌کنیم:

  • از بین بردن محدودیت‌های مکانی و زمانی
  • در دسترس بودن 24 ساعته و 7 روز هفته
  • برآورده کردن تمامی انتظارات مشتریان
  • امکان چت آنلاین و پاسخ سریع مشتری‌ها

ویژگی‌های وبسایت چیست؟

سایت فروشگاهی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

  • سرعت لود صفحات بالا باشد.
  • برای هر محصولی توضیحات کافی داشته باشد.
  • در طراحی سایت از سادگی استفاده شود.
  • امکان چت آنلاین داشته باشد.
  • پیشنهادهای تخفیفی وجود داشته باشد.

سئو سایت فروشگاهی

با طراحی سایت فروشگاهی کارتان تمام نمی‌شود. زیرا مخاطب هنگام خرید محصولی خاص که در فروشگاه شما هم وجود دارد، در گوگل جستجو می‌کند. بدین ترتیب گوگل سایت‌هایی را نشان می‌دهد که رتبه بالاتری داشته باشند. برای اینکه رتبه با در گوگل داشته باشید به سئو سایت فروشگاهی یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نیاز دارید. بنابراین توصیه ما این است که بلافاصله بعد از طراحی سایت فروشگاهی سئو سایت فروشگاهی را سفارش دهید.

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی در تهران

ضرورت طراحی سایت فروشگاهی

وب دیزاین به صورت ریسپانسیو

همان‌طور که می‌دانید، کاربران اینترنت امروزه، از گوشی یا تبلت برای ورود به سایت استفاده می‌کنند. بدین ترتیب اگر سایتتان به درستی برای گوشی یا تبلت طراحی نشده باشد، به سرعت از آن خارج می‌شوند. بنابراین طراحی سایت فروشگاهی به صورت ریسپانسیو امری مهم است. تمامی سایت‌هایی که توسط ما طراحی می‌شوند کاملا ریسپانسیو هستند.

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

اگر شغلتان فروختن محصولی است، با وب‌سایت می‌توانید به طیف گسترده‌تری در بازار بفروشید. اغلب افراد با شنیدن کلمه طراحی سایت فروشگاهی نگران می‌شوند که نکند، هزینه آن زیاد باشد. اما هزینه آن بستگی به امکاناتی دارد که شما می‌خواهید داشته باشید. برای اطلاع از قیمت سایت فروشگاهی با ما تماس بگیرید.